niedziela, 23 stycznia 2011

Apartamenty w Polsce

Chciałbym pokazać na tym blogu, że istnieje wiele miejsc, w których można alternatywnie spędzić noc w obcym mieście w Polsce. Dla wielu z nas dobre hotele są niedostępne, bo cena przeraża. Właśnie dlatego warto zainteresować się mieszkaniami wynajmowanymi w systemie hotelowym. Apartamenty w Polsce szybko zdobywają zwolenników.

Apartamenty w wielu miastach z powodzeniem zastępują pokoje hotelowe. W większych powstaje coraz więcej firm wynajmujących na doby mieszkania o podwyższonym standardzie. Firmy te nazywamy aparthotelami. Udostępniają one doskonale przygotowane na potrzeby turystów mieszkania na dni, tygodnie i miesiące.

Wynająć apartament nawet na jedną noc można już w wielu polskich miejscowościach. Sama idea zrodziła się na świecie w miastach o największych walorach turystycznych. Apartamenty w Polsce to domena przede wszystkim Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Łodzi ale także miast na wybrzeżu Bałtyckim: Gdańsku, Sopocie, Kołobrzegu i wielu innych. Projekt zielonego apartamentowca. Powstanie poza obszarem Polski.

Projekt zielonego apartamentowca w ...


Chciałbym pokazać na tym blogu te najfajniejsze. Apartamenty, w których nocleg będzie niezapomniany. Jeśli w swoich odkryciach trafię na ciekawy hotel, hostel czy nawet pole namiotowe - też postaram się je Wam opisać. Jednak celem tego bloga będą apartamenty w Polsce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz