sobota, 21 maja 2011

Google Street View szansą dla Polski!

We wtorek 10 maja Google na oficjalnym blogu Google Polska poinformowało, że wkrótce ruszą specjalne samochody wyposażone w aparaty fotograficzne przygotowujące zdjęcia na potrzeby usługi Street View. Poza najpiękniejszymi miejscami wybranymi w plebiscycie internautów, zostaną sfotografowane najatrakcyjniejsze miasta Polski m.in. Gdańsk, Kraków, Poznań, Warszawa i Wrocław.

samochód Google Street View
Jest to duża szansa dla niecodziennej promocji tych ośrodków ale także miejsc noclegowych. Wykorzystując Street View będzie można pokazać swoim klientom otoczenie swoich obiektów noclegowych.
Wiele apartamentów wynajmowanych na doby zlokalizowana jest w centrach miast, przy starówkach czy ważnych atrakcjach turystycznych, które są ciekawym kąskiem dla turystów. Pokazanie walorów lokalizacji aparthoteli na pewno zwiększy sprzedaż noclegów.

Street View to szansa dla naszego kraju, którą powinniśmy wykorzystać. Dlatego zapraszam do głosowania na najciekawsze miejsca w Polsce.

Pokażmy całemu światu jak piękna jest Polska!

Jak obrazy dla Polski będą dostępne w Google Maps, pokażę jak wykorzystać je w promocji swojego aparthotelu, apartamentowca lub innego obiektu, dla którego liczy się lokalizacja...

1 komentarz:

  1. Poleciłem kopalnię soli w Wieliczce. Jest koło Krakowa, jest wytworem pracy ludzkiej (a Polacy są pracowici), jest piękna i jest tworem natury.

    OdpowiedzUsuń