niedziela, 20 lutego 2011

Apartamenty na Euro 2012

Euro 2012 zbliża się wielkimi krokami do Polski. We Wrocławiu, w Warszawie, w Poznaniu i w Gdańsku przygotowania trwają. W miastach tych powstają nowe hotele, a stare się modernizują. Euro 2012 to dobry powód by podnieść jakość oferowanych usług i zareklamować się większej liczbie turystów.

Apartamenty na Euro 2012 w Polsce

A jak mają się apartamenty na Euro 2012?

Przeanalizowałem sieć Internet i wyciągnąłem takie oto wnioski. Widać wzrost liczby aparthoteli we Wrocławiu, w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu. Powstają nowe firmy, które chcą wykorzystać zainteresowanie apartamentami na Euro 2012 i wejść na rynek wynajmu bez podejmowania dużego ryzyka. Zawody piłkarskie, które już za niespełna 500 dni zwiodą do wskazanych miast rzesze miłośników piłki i ich rodzin, którzy będą szukać tanich i luksusowych noclegów. Patrząc na historyczne zmiany cen na usługi noclegowe w miastach gdzie piłkarskie Euro gościło już wcześniej można stwierdzić, że o tanie nocowanie nie będzie łatwo. Ceny w hotelach wzrosły nawet o 300%.
Takie zmiany na pewno nie ominą apartamentów wynajmowanych na doby. Euro 2012 przyniesie z pewnością wzrost cen i zarówno apartamenty we Wrocławiu, apartamenty w Gdańsku, apartamenty w Poznaniu i apartamenty w Warszawie będą wynajmowane w zdecydowanie większych cenach. Aparthotele jeszcze nie przygotowały cenników na Euro 2012 i w zasadzie jeszcze nie promują się w związkiem z mistrzostwami, robią to nieliczni. Na pewno będzie się to zmieniać i szacuję, że już w sezonie letnim większość firm oferujących apartamenty zacznie "zgadywać" dobre ceny noclegów w tym okresie.

W marcu rusza sprzedaż biletów na Euro 2012. Myślę, że warto już dziś pomyśleć o noclegach w mieszkaniach, apartamentach czy hostelach. Nie dowiemy się na pewno ile zapłacimy za apartamenty w Polsce na Euro 2012 ale na pewno zagwarantujemy sobie miejsce. Na pewno nie tani nocleg ale czego nie zrobi prawdziwy kibic piłkarski. Pozostanie tylko pytanie jak poradzi sobie Polska reprezentacja piłkarska...

Polska drużyna na Euro 2012

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz